Etos - Home Page Timocka krajina na Internetu
Etos diskusioni forum
Home | Lični podaci | Registracija | Nove poruke | Članovi | Pretraga | Pomoć
Korisničko ime:
Lozinka:
Memoriši lozinku
Zaboravili ste vašu lozinku?

Sve grupe tema
 Sajt "Etos"
 Novo na sajtu
 Virus H1N1 nema nikakve sanse naspram Sunca
 Nova tema  Diskusija o temi
 Štampanje
Autor Prethodna tema Tema Sledeća tema  

disterlo
moderator

broj poruka:
167

Poslato - 20 Mar 2010 :  22:52:04  Podaci o autoru  Posetite WEB stranu autora  Pošalji poruku s citatom
Od prve nedelje Marta meseca nasa, povrsina zemlje dobija dovoljnu kolicinu elektromagnetnog zracenja ( UV ) sa Sunca ( 20 jedinica) a time se ona sterilizuje i ubija viruse, bakterije i pra-zivotinjice koje nas okruzuju.Kao sto sam i objavio na stranicama ovog istog foruma o virusu H1N1, nagovestio sam, da u slucaju nedovoljne Sunceve aktivnosti tj. nedovoljnog UV zracenja atmosfere( ispod 10 jedinica) pocetkom proleca, moze se pojaviti nastavak virusa H1N1. To se sada ne moze desiti, jer je UV zracenje dostiglo preko (20 jedinica) a to se moze smatrati da je UV zracenje Sunca uticalo i jos uvek ce svojim zracenjem uticati na unistenju svih ovih virusa ... Ali bih Vam savetovao, ako Sunce nastavi da svojim UV zracenjem pojaca to isto zracenje, ne izlazite na otvoren prostor ili se ukoliko je to moguce zastitite, a adekvatna zastita je da u periodu velikog UV zracenja ostanete u svojim stanovima, kucama...UV-elektromagnetno zracenje, osecaju prvenstveno zene kao fiziolosku anomaliju, glavobolju itd, mi muskarci taj senzor nemamo pa ako su nam supruge razdrazljive to je utiicaj Sunca i nikako drugi faktor???
  Prethodna tema Tema Sledeća tema  
 Nova tema  Diskusija o temi
 Štampanje
Pogledaj:
Etos diskusioni forum © Etos Vrh strane
Strana je generisana za 0.08 sek. Timočka krajina na Internetu