Etos - Home Page Timocka krajina na Internetu
Etos diskusioni forum
Home | Lični podaci | Registracija | Nove poruke | Članovi | Pretraga | Pomoć
Korisničko ime:
Lozinka:
Memoriši lozinku
Zaboravili ste vašu lozinku?

Sve grupe tema
 Etos diskusioni forum
 Pitanja i odgovori
 Pomoc
 Nova tema  Diskusija o temi
 Štampanje
Autor Prethodna tema Tema Sledeća tema  

pRoximo
član s porukama

broj poruka:
1

Poslato - 03 Mar 2005 :  19:37:39  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
Zdrawo, ovo je moj prvi ulazak u forum pa mi zato treba hitna pomoc!!!
Uskoro imam ISPIT i dobio sam pitanja:
1.Aero Zagadjenje
2.Zemljotres
Ako bih mogli da mi ostavite link nekog sajta gde mogu da vidim
uzroke ovih pitanj(Uzroci A.Z, Uzroci Z.) koji bi mi pomogli
u ispitu...
Unapred Hvala

vasic
administrator

broj poruka:
308

Poslato - 04 Mar 2005 :  14:33:23  Podaci o autoru  Posetite WEB stranu autora  Send vasic an ICQ Message  Pošalji poruku s citatom
Mislim da je najbolje potražiti detalje o ovim pitanjima preko nekog od pretraživača. Na primer:

http://www.google.com ili http://www.yahoo.com ili http://www.altavista.com

Takođe se podaci mogu potražiti i preko nekog od domaćih pretraživača, na primer http://www.krstarica.com

Pozdrav!
Vrh strane

maltasasano1
povremeno aktivan član

broj poruka:
24

Poslato - 05 Mar 2005 :  22:56:43  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
vasicu mogo si malo vise da se potudis kad ce covek pita, barem onog dela sto se tice aerozagadjenja. nazalost nas grad je skolski primer i postoje hiljade tabela, studija, istrazivackih radova. ako nema sajt ima literature.
Vrh strane

vasic
administrator

broj poruka:
308

Poslato - 06 Mar 2005 :  01:40:09  Podaci o autoru  Posetite WEB stranu autora  Send vasic an ICQ Message  Pošalji poruku s citatom
Da, ali pretpostavljam da je pRoximo već video da, upravo na ovom forumu, ima obilja materijala (i linkova) u grupi tema Ekologija na adresi:

www.etos.co.yu/forum/default.asp?CAT_ID=6.

Čak je deo tema posvećen isključivo aerozagađenju na adresi: www.etos.co.yu/forum/grupa.asp?FORUM_ID=10.

Takođe, na ovom sajtu, koji je domaćin foruma, ima obilja tema o zagađenju vazduha. Najviše detalja o tome može se naći na stranicama posvećenim Lokalnom ekološkom akcionom planu Bora (LEAP-u). Tim stranicama se pristupa ako se klikne na link:
www.etos.co.yu/mibor/projekti/leap/index.html.
Može se i direktno pristupiti delovima samog dokumenta na adresi www.etos.co.yu/mibor/projekti/leap/leap01.html
ili delu koji je upravo posvećen kvalitetu vazduha na strani
www.etos.co.yu/mibor/projekti/leap/leap03.html.

Takože se može preuzeti i kompletan LEAP dokumenat u PDF formatu na srpskom jeziku na adresi:
www.etos.co.yu/mibor/projekti/leap/pdf/leap_dok.pdf
ili na engleskom jeziku na adresi:
www.etos.co.yu/mibor/projects/leap/pdf/leap_doc_eng.pdf

Takođe se o ovoj temi mogu naći podaci u arhivi na adresi:
www.etos.co.yu/mibor/arhiva/index.html

Teme o aerozagađenju mogu se naći i na sajtovima: www.recyu.org/ i www.erc.org.yu, Regionalnog centra za životnu sredinu za Centralnu i Istočnu Evropu (REC), www.volvox.cjb.net, Elektornske mreže nevladinih ekeoloških organizacija Srbije i Crne Gore.kao i na sajtu www.ekoforum.org.yu/ Foruma za održivi razvoj i zaštitu čovekove sredine.
Vrh strane

gajicbor
moderator

broj poruka:
236

Poslato - 06 Mar 2005 :  02:03:17  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
Što se ljutiš? Odmah se setim priče od pre dvadeset godina i dogadjanja kod SEMA ili tu u neposrednoj blizini. Ko to kaže, ko i Kosovo Re....... On je tvoj pulen zauvek.
Pozdrav BG.
Vrh strane

vasic
administrator

broj poruka:
308

Poslato - 06 Mar 2005 :  02:40:42  Podaci o autoru  Posetite WEB stranu autora  Send vasic an ICQ Message  Pošalji poruku s citatom
Odakle ti ideja da se ljutim?
Samo sam pretpostavio da čoveku nije dovoljno ovo što se nalazi na našem forumu i sajtu i da su mu potrebni dopunski linkovi za teme koje ga interesuju, a to se zaista najlakše može naći preko pretraživača! Literaturu nije tražio!
Vrh strane

maltasasano1
povremeno aktivan član

broj poruka:
24

Poslato - 06 Mar 2005 :  18:46:49  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
sta pulen, jedva sam ga spasio.
vasicu za neupucene tvoj prvi odgovor je izgledao kao da coveka samo zelis da otkacis. dopunski odgovor je mnogo ispravniji i zbog ostalih kojima su slicne informacije potrebne, a nisu deteljno istrazili mogucnosti ovog sajta. malo samoreklame nije na odmet pogotovu sto je ovo odlicno odradjeno. pozdrav. inace tvoj stav u vezi kosova iz 1985 godine mozda je bio ispravniji od stavova nase zvanicne politike. da se tada islo na tu solucuju mozda nebi ni bilo ovoliko patnje srskog naroda u zadnjih 15 godina.
Vrh strane

jonmirt
povremeno aktivan član

broj poruka:
39

Poslato - 07 Mar 2005 :  00:03:16  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
Proximo,ako su ti podaci zaista potrebni,a ja na osnovuo nasmejane maskote ,primećujem da se šališ i da provociraš, onda podatke potraži od Ćosića iz Instituta za bakar,od Zvonka iz Basena Bor i od Čede iz Radio Bora.
Borko,šta to ima veze sa K..R..
Vrh strane

kephee
član s porukama

broj poruka:
1

Poslato - 08 Jun 2009 :  14:09:43  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII,pomagajte......imam jedan problem!
treba mi maturski iz instalacija rashladnih uredjaja,pa ako neko moze da mi poshalje neki link,vezan za tu temu bio bih jako zahvalan.....
Vrh strane

draganr
moderator

broj poruka:
4348

Poslato - 12 Jun 2009 :  17:40:19  Podaci o autoru  Pošalji poruku s citatom
pogledaj na http://www.scribd.com/doc/9730044/SEMINAR-O-RASHLADNIM-UREDAJIMA
Vrh strane
  Prethodna tema Tema Sledeća tema  
 Nova tema  Diskusija o temi
 Štampanje
Pogledaj: